Dostępne  Projekty

Poniżej znajdziesz nasze propozycje

projektów IT z branży finansowej.

Szukasz oferty pracy w IT z zatrudnieniem stałym czy

zaangażowaniem okresowym? 

Sprawdź dostępne role i różnorodne projekty, a na pewno

znajdziesz u nas to czego szukasz.

Co oferujemy poza nową rolą?

Praca dla programisty

w Warszawie i na świecie​

Jesteś programistą? Szukasz pracy, która pozwoli Ci na rozwój w międzynarodowych organizacjach bez konieczności opuszczania granic Polski? Zapraszamy do zapoznania się z projektami IT dostępnymi w ofercie Finitec. Wciąż poszukujemy kolejnych specjalistów, którzy pomogą nam, a także naszym klientom, udoskonalać projekty IT. Dzięki Twoim umiejętnościom możemy podnieść poziom jakości usług Finitec.

Oferty pracy w IT​

Jeżeli wśród poniższych ofert znajdziesz tę, która wyjątkowo Cię zainteresowała, przeczytaj dokładniejszy opis oferty. Kiedy zapoznasz się z jej szczegółami, kliknij „Aplikuj” – ten link przekieruje Cię do strony rejestracji. Zostaw także swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w związku z ofertą. To wtedy przedstawimy Ci szczegóły, w tym także widełki wynagrodzenia. Po rejestracji otrzymasz dostęp do dokładnych opisów wszystkich projektów IT, które są aktualnie otwarte.

Szukasz pracy w finansach? 

Sprawdź Finitec!

Dzięki Finitec znajdziesz pracę, w której będziesz spełniać się zawodowo i rozwiniesz swoje kompetencje w branży z ogromnym potencjałem. Po ukończeniu rejestracji w systemie, otrzymasz dostęp do swojego indywidualnego profilu kandydata, za pomocą którego będziemy poszukiwać kolejnych ofert dla Ciebie.

Jeżeli żadna z widocznych ofert nie jest dla Ciebie wystarczająco interesująca, ale interesuje Cię obszar, w którym pracujemy, zapraszamy do kontaktu pod adresem: talent@finitec.pl

Skontaktuj się z nami na LinkedIn:

Karolina - Agile HR

Contact
Finitec Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa, Polska
More informations

ISO Certification: Quality, Environmental, Information Security, 2019

Social Media
  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
Data protection

© 2018 by Finitec Sp. z o.o.