Dołącz do nas

Kariera

Pracujemy z profesjonalistami by pomóc naszym klientom osiągać najlepsze rezultaty.

W procesie rekrutacji naszym głównym celem jest znalezienie najlepszego dopasowania do obu: talentów i klientów. Prowadzimy wiele działań, mogąc skutecznie rekrutować do projektów związanych z zarządzaniem ryzykiem kredytowym i finansami, ale także do projektów informatycznych z różnych obszarów, np. ekonomia współdzielenia, marketing, ubezpieczenia i AI.

Wśród języków programowania i technologii, w których się specjalizujemy, są: Java i Scala, .Net, web (JavaScript, Angular, React), bazy danych Oracle (PL/SQL) i MS SQL, narzędzia Dev0ps (CI / CD, chmura, Docker), BigData, AI oraz mikroserwisy.

Mamy elastyczne podejście do współpracy. Stawiamy na jakość, uczciwość i dobre relacje, ponieważ z doświadczenia wiemy, że to podstawa satysfakcjonującej współpracy. Jeśli masz te cechy, praca z nami jest tym czego szukasz.

sprawdź oferty

Oferty pracy

Możemy zlecić naszym ekspertom pracę przy twoim projekcie lub zrekrutować dla ciebie nowych pracowników. Przeprowadziliśmy już setki rekrutacji. Nasze doświadczone zespoły: HR i techniczny gwarantują znalezienie specjalistów najlepiej dopasowanych do twoich potrzeb.