Dołącz do nas

Kariera

Budujemy zespół profesjonalistów by pomóc naszym klientom osiągać najlepsze rezultaty.

Nadrzędnym celem przyświecającym nam w procesie rekrutacji jest głębokie rozpoznanie potrzeb oraz osiągnięcie dopasowania na wielu płaszczyznach, w celu stworzenia długofalowej i owocnej współpracy.

Działamy na rynku od ponad 10 lat, co pozwoliło nam zdobyć rozbudowane doświadczenie w branżach finansowej, ubezpieczeniowej, telco, sharing economy oraz AI.

Nasz multitechnologiczny zespół pracuje między innymi w obszarze Javy, Pythona, C++, Reacta, Angulara, Oracle, Salesforce, DevOps, mikroserwisów i rozwiązań cloudowych.

Wierzymy w partnerstwo oparte na zaufaniu i szczerości. Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji. Stawiamy na indywidualne podejście do rozwoju, wellbeing oraz wspierającą atmosferę. Uważamy, że budowanie mocnych fundamentów kultury organizacyjnej jest inwestycją w sukces całego zespołu oraz klientów.

sprawdź oferty

Program poleceń w Finitec
– Finitec Hire

Wierzymy w relacje jak także w to, że polecenia to dla kandydatów wciąż najskuteczniejsza metoda znajdowania sprawdzonego miejsca pracy. W ramach programu Finitec Hire będziecie mogli pomóc poszukującym pracę znajomym oraz sobie, ponieważ skuteczne polecenie wiąże się z otrzymaniem bonusu finansowego.

Jak zarekomendować znajomych do Finitec Sp. z o.o.

 • Przekazujesz zainteresowanym osobom link do oferty wygenerowany poprzez nasz portal pracowniczy.
 • Wysyłasz maila na adres talent@finitec.pl z adresu wpisanego przez znajomego o tytule: „Program poleceń Finitec Hire”.
  Wiadomość mailowa musi zawierać:
 • nazwę stanowiska, na które polecasz dana osobę
 • Twoje dane kontaktowe jako osoby Polecającej (imię, nazwisko, aktualne dane kontaktowe)
 • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji programu poleceń prowadzonego przez Finitec Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016). Mam świadomość przysługujących mi praw w tym. m.in.: prawa dostępu do treści moich danych ich poprawiania, modyfikowania oraz usunięcia i zapomnienia. Podanie danych jest dobrowolne.”
 • Oświadczenie:
  „Akceptuję regulamin programu Finitec Hire.”
 • Czekasz na kontakt o nas i bonus…;)
  W przypadku nawiązania współpracy z poleconą osobą Finitec Sp. z o.o. skontaktuje się z Tobą poprzez adres mailowy wpisany przez osobę poleconą.

Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego (otrzymaniu oferty i kontynuowaniu współpracy przez min. 90 dni) przez osobę poleconą, w odpowiedzi na Twojego maila prześlemy Ci do wypełnienia dokumenty niezbędne do wypłacenia bonusu.

 

Jakiej nagrody możesz oczekiwać:

Wysokość nagrody określona jest indywidualnie w zależności od stanowiska oraz projektu i ogłaszana wraz z rozpoczęciem projektu.

Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem

Oferty pracy

Możemy zlecić naszym ekspertom pracę przy twoim projekcie lub zrekrutować dla ciebie nowych pracowników. Przeprowadziliśmy już setki rekrutacji. Nasze doświadczone zespoły: HR i techniczny gwarantują znalezienie specjalistów najlepiej dopasowanych do twoich potrzeb.